Śpieszymy się poinformować, że nasza Fundacja Wspierania Edukacji i Rozwoju EDU przy współpracy z Zespołem Misyjnym „Wschód” organizuje zbiórkę artykułów papierniczych, przyborów szkolnych i artykułów chemicznych na rzecz dzieci pochodzenia polskiego mieszkających na Wschodzie. Zbiórkę rozpoczynamy od piątku 14 października – Dnia Edukacji Narodowej, a kończymy 20 grudnia.

edu_plakat_zbiorka

 

Ponieważ w szczególnie trudnej sytuacji są dzieci z rodzin biednych, z małych miejscowości i wsi, toteż nasza zbiórka kierowana jest na artykuły szkolne potrzebne do codziennej nauki. Jak wiemy dzieci te często nie mają podstawowych przedmiotów tj, długopisów, ołówków, zeszytów, dlatego każda rzecz przekazana przez Państwa będzie dla nas niezwykle cenna. Prosimy o wsparcie działań naszej Fundacji poprzez zorganizowanie paczek z przyborami szkolnymi wśród swoich znajomych, wśród Rodzin czy Przyjaciół. Zapraszamy do akcji przedszkola i szkoły.
To tak niewiele, a może pomoc tak wielu…
Każdy datek będzie wielką pomocą. W zamian, w imieniu dzieci, odwdzięczymy się informując o darczyńcach na naszej stronie internetowej Fundacji www.edu-fundacja.pl oraz w lokalnych mediach.
Zbiórkę rozpoczynamy już od piątku 14 października – Dnia Edukacji Narodowej, a kończymy 20 grudnia.
Jako prezent świąteczny chcemy dary przekazać dzieciakom.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie lub mailowo.