Za nami gala Pozytywny Mielczanin. Dziękujemy za gratulacje i życzenia. To bardzo miłe i motywujące.

Tytuł Pozytywny Mielczanin:
Kategoria SPOŁECZNIK – MAGDALENA ŻUKOWSKA-BĄK i ANNA PIĘKOŚ (Fundacja Wspierania Edukacji i Rozwoju EDU)

Wyróżnienie Popularny Pozytywny Mielczanin:

Partnerem wydarzenia był prezydent Daniel Kozdęba i Urząd Miejski w  Mielcu. Do inicjatywy Pozytywny Mielczanin włączył się także starosta powiatu mieleckiego Zbigniew Tymuła.

pozytywny2016_banner_laureaci_659x300

Partnerem wydarzenia był prezydent Daniel Kozdęba i Urząd Miejski w  Mielcu. – Mówi się „pozytywnie zakręcony”, ale w wypadku tego plebiscytu trzeba podnieść tę rangę i powiedzieć „pozytywnie naładowany energią”, energią, która pozwala na to, żeby wyzwalać również energię w innych. To cenne, że te osoby, które zostaną uhonorowane przy współudziale wielu instytucji, potrafią przekazywać tę pozytywną energię innym – mówił Jan Myśliwiec, zastępca prezydenta Mielca.

Do inicjatywy Pozytywny Mielczanin kolejny raz włączył się także starosta powiatu mieleckiego Zbigniew Tymuła. – Po raz kolejny spotykamy się by docenić ludzi pozytywnie nastawionych. Wiadomo, że wszyscy wygrać nie mogą, ale dla mnie jesteście bardzo pozytywni i serdecznie wam gratuluję – zwracał się do nominowanych Zbigniew Tymuła.

Dziękujemy naszym sympatykom na wsparcie !!!

A i M