Zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat do udziału w projekcie niepodległościowym Fundacji EDU. W ramach projektu odbędą się warsztaty tematyczne, kulinarne oraz plastyczne. Rozpoczniemy projekt od biało-czerwonych słodkości a zakończymy quizem rodzinnym. Każde dziecko otrzyma symboliczny upominek niepodległościowy.
Pamiętajmy, że wychowanie patriotów zaczyna się już od najmłodszych lat, gdyż żywa wyobraźnia małego dziecka, duża wrażliwość emocjonalna, zaciekawienie światem sprzyja kształtowaniu obrazu Ojczyzny, który pozostaje na całe życie. Od tego, jaki obraz Ojczyzny ukształtuje się w umyśle i sercu dziecka, zależeć będzie, czy wejdzie ono w dorosłe życie świadome swojej tożsamości narodowej, pełne przywiązania do kraju ojczystego i ludzi w nim żyjących, wrażliwe na sprawy i zmiany dokonujące się w Polsce.
Zapraszamy !!!
Zgłoszenia przyjmujemy droga mailową na adres: fundacja.edu@op.pl
Projekt realizowany jest dla 30 dzieci z Mielca i okolic (w Fundacji EDU) oraz 90 dzieci z 3 jednostek przedszkolno / szkolnych (łącznie dla 120 dzieci).

43952085_2132116510374492_3687236905449029632_n